The store will not work correctly when cookies are disabled.
Raamatukoi kasutab küpsiseid, et tagada e-poe toimimine, pakkuda paremat kasutajamugavust, mõõta e-poe külastatavust ning kuvada teile personaalseid pakkumisi ja reklaame. Klõpsates 'Nõustun', annate oma nõusoleku vajalike ja valikuliste küpsiste kasutamiseks.
Brošüüris käsitletakse liigesehaiguseid. Eriti aktuaalne on see probleem Eestis, kus liigesehaiguste levikut põhjustavad küllalt ebasoodsad kliimatingimused. Et liigesehaigusi esineb meil peamiselt keskealistel ja eakatel inimestel, siis annab autor ülevaate just nendel sagedamini esinevatest liigesehaigustest ja nende tekkepõhjustest ning käsitleb üldjoontes ravi ja profülaktikat.
Brošüüris käsitletakse liigesehaiguseid. Eriti aktuaalne on see probleem Eestis, kus liigesehaiguste levikut põhjustavad küllalt ebasoodsad kliimatingimused. Et liigesehaigusi esineb meil peamiselt keskealistel ja eakatel inimestel, siis annab autor ülevaate just nendel sagedamini esinevatest liigesehaigustest ja nende tekkepõhjustest ning käsitleb üldjoontes ravi ja profülaktikat.
Uued raamatud - suur osa on laos olemas (seisukord>uus), aga suur osa on ka tellimisel (seisukord > uus tellimisel). Tellimisel raamatud saabuvad lattu enamasti 1-2-3 päeva jooksul.
Kasutatud raamatud (seisukord > väga hea, hea, rahuldav) on kõik kohe laos või poes olemas.
Mis siis teha, kui minu otsitud raamat on läbi müüdud?
Leia otsitav raamat täppisotsinguga siit. Saada oma soov info@raamatukoi.ee. Me salvestame selle ja anname teada, kui raamatu leiame. Vahel leiame kiiresti, vahel kulub aastaid. On raamatuid, mille järjekorras on mitu inimest.
Kuidas raamatud kätte saab?
Saadame raamatuid kõigisse pakikappidesse ja kulleriga otse tellija aadressile. Raamatuile saab ka ise kauplustesse järele tulla: Harju tn 1 Tallinnas või Lossi tn 28 Viljandis. Soome, Lätti ja Leetu saadame raamatuid nii pakikappidesse kui tavapostiga, mujale maailmas samuti tavapostiga. Loe lähemalt siit.
Millises seisukorras on kasutatud raamatud?
Iga kasutatud raamatu eksemplari juures on märgitud seisukord: väga hea, hea, rahuldav, halb ja vajadust mööda ka täpsustus. Loe lähemalt siit.
product
https://raamatukoi.ee/liigesehaigused-kesk-ja-vanemas-eas_1980107948Liigesehaigused kesk- ja vanemas eashttps://raamatukoi.ee/media/catalog/product/l/i/liigesehaigused-kesk-ja-vanemas-eas_1980.jpg1.51.5EURInStock/Kõik teemad/reaalteadused/meditsiin ja tervis/Kõik teemad/tervis ja elustiil/haigused, ravi, esmaabi7481121251315Brošüüris käsitletakse liigesehaiguseid. Eriti aktuaalne on see probleem Eestis, kus liigesehaiguste levikut põhjustavad küllalt ebasoodsad kliimatingimused. Et liigesehaigusi esineb meil peamiselt keskealistel ja eakatel inimestel, siis annab autor ülevaate just nendel sagedamini esinevatest liigesehaigustest ja nende tekkepõhjustest ning käsitleb üldjoontes ravi ja profülaktikat. Brošüüris käsitletakse liigesehaiguseid. Eriti aktuaalne on see probleem Eestis, kus liigesehaiguste levikut põhjustavad küllalt ebasoodsad kliimatingimused. Et liigesehaigusi esineb meil peamiselt keskealistel ja eakatel inimestel, siis annab autor ülevaate just nendel sagedamini esinevatest liigesehaigustest ja nende tekkepõhjustest ning käsitleb üldjoontes ravi ja profülaktikat.