The store will not work correctly when cookies are disabled.
Raamatukoi kasutab küpsiseid, et tagada e-poe toimimine, pakkuda paremat kasutajamugavust, mõõta e-poe külastatavust ning kuvada teile personaalseid pakkumisi ja reklaame. Klõpsates 'Nõustun', annate oma nõusoleku vajalike ja valikuliste küpsiste kasutamiseks.
Raamat «Purjed heisata!» annab ülevaate eesti merekunstist kollektsionäär Tiit Pruuli kunstikogu kaudu. Peeter Lauritsa kujundatud albumis on reprodutseeritud paarsada eesti kunstnike mereainelist tööd.
Tekstide autoriteks on kunstiteadlased Kadri Asmer ja Eero Epner ning kirjanik ning kirglik meremees Jaan Tätte.
Raamat «Purjed heisata!» annab ülevaate eesti merekunstist kollektsionäär Tiit Pruuli kunstikogu kaudu. Peeter Lauritsa kujundatud albumis on reprodutseeritud paarsada eesti kunstnike mereainelist tööd.
Tekstide autoriteks on kunstiteadlased Kadri Asmer ja Eero Epner ning kirjanik ning kirglik meremees Jaan Tätte.
Uued raamatud - suur osa on laos olemas (seisukord>uus), aga suur osa on ka tellimisel (seisukord > uus tellimisel). Tellimisel raamatud saabuvad lattu enamasti 1-2-3 päeva jooksul.
Kasutatud raamatud (seisukord > väga hea, hea, rahuldav) on kõik kohe laos või poes olemas.
Mis siis teha, kui minu otsitud raamat on läbi müüdud?
Leia otsitav raamat täppisotsinguga siit. Saada oma soov info@raamatukoi.ee. Me salvestame selle ja anname teada, kui raamatu leiame. Vahel leiame kiiresti, vahel kulub aastaid. On raamatuid, mille järjekorras on mitu inimest.
Kuidas raamatud kätte saab?
Saadame raamatuid kõigisse pakikappidesse ja kulleriga otse tellija aadressile. Raamatuile saab ka ise kauplustesse järele tulla: Harju tn 1 Tallinnas või Lossi tn 28 Viljandis. Soome, Lätti ja Leetu saadame raamatuid nii pakikappidesse kui tavapostiga, mujale maailmas samuti tavapostiga. Loe lähemalt siit.
Millises seisukorras on kasutatud raamatud?
Iga kasutatud raamatu eksemplari juures on märgitud seisukord: väga hea, hea, rahuldav, halb ja vajadust mööda ka täpsustus. Loe lähemalt siit.
product
https://raamatukoi.ee/purjed-heisata-tiit-pruuli-kunstikogu731824Purjed heisata! Tiit Pruuli kunstikoguhttps://raamatukoi.ee/media/catalog/product/p/u/purjed-heisata-tiit-pruuli-kunstikogu.jpg00EUROutOfStock/Kõik teemad/kunst/maal, graafika, skulptuur19121258Raamat «Purjed heisata!» annab ülevaate eesti merekunstist kollektsionäär <b>Tiit Pruuli</b> kunstikogu kaudu. <b>Peeter Lauritsa</b> kujundatud albumis on reprodutseeritud paarsada eesti kunstnike mereainelist tööd. <br /><br />Tekstide autoriteks on kunstiteadlased <b>Kadri Asmer</b> ja <b>Eero Epner</b> ning kirjanik ning kirglik meremees <b>Jaan Tätte</b>. Raamat «Purjed heisata!» annab ülevaate eesti merekunstist kollektsionäär <b>Tiit Pruuli</b> kunstikogu kaudu. <b>Peeter Lauritsa</b> kujundatud albumis on reprodutseeritud paarsada eesti kunstnike mereainelist tööd. <br /><br />Tekstide autoriteks on kunstiteadlased <b>Kadri Asmer</b> ja <b>Eero Epner</b> ning kirjanik ning kirglik meremees <b>Jaan Tätte</b>.