Agu Aarna

Chemical engineering in the Estonian S.S.R

Translated from Estonian

64-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites brošüür (inglise keeles)

Perioodika 1978


Ülevaade Eesti NSV keemiatööstusest – põlevkivitööstusest, paberi- ja tselluloositööstusest, ehitusmaterjalidetööstusest ning toiduainetetööstusest.
Toode on läbi müüdud
Ainult %1 järel
Ülevaade Eesti NSV keemiatööstusest – põlevkivitööstusest, paberi- ja tselluloositööstusest, ehitusmaterjalidetööstusest ning toiduainetetööstusest.
Tooteinfo
Tootekood R0084145
Aasta 1978
Autor Agu Aarna
Kirjastus Perioodika
Kujundaja Endel Palmiste
Köide pehme
Lehekülgi 64
Ümbris ei
Tiraaž 3000
Keel inglise
Teema füüsika ja keemia, inseneeria
Fotograaf Harald Leppikson

Kas kõik raamatud on kohe saadaval?

Uued raamatud - suur osa on laos olemas (seisukord>uus), aga suur osa on ka tellimisel (seisukord > uus tellimisel). Tellimisel raamatud saabuvad lattu enamasti 1-2-3 päeva jooksul. 

Kasutatud raamatud (seisukord > väga hea, hea, rahuldav) on kõik kohe laos või poes olemas.


Mis siis teha, kui minu otsitud raamat on läbi müüdud?

Leia otsitav raamat täppisotsinguga siit.
Saada oma soov info@raamatukoi.ee. Me salvestame selle ja anname teada, kui raamatu
leiame. Vahel leiame kiiresti, vahel kulub aastaid. On raamatuid, mille järjekorras on mitu inimest. 


Kuidas raamatud kätte saab?

Saadame raamatuid kõigisse pakikappidesse ja kulleriga otse tellija aadressile. Raamatuile saab ka ise kauplustesse järele tulla: Harju tn 1 Tallinnas või Lossi tn 28 Viljandis. Soome, Lätti ja Leetu saadame raamatuid nii pakikappidesse kui tavapostiga, mujale maailmas samuti tavapostiga. Loe lähemalt siit.


Millises seisukorras on kasutatud raamatud?

Iga kasutatud raamatu eksemplari juures on märgitud seisukord: väga hea, hea, rahuldav, halb ja vajadust mööda ka täpsustus. Loe lähemalt siit.