Lennukid

10-leheküljeline kõvas köites pusleraamat

Egmont Estonia 2013


Pane kokku iga lehekülje juurde kuuluv imekena puslepilt! Kokku saad panna nelja vägeva õhusõiduki 9-tükilised pusled – Dusty, El Chupacabra ja Ishani juba ootavad sind, sest pusletada on mõnus!
Toode on läbi müüdud
Ainult %1 järel
Pane kokku iga lehekülje juurde kuuluv imekena puslepilt! Kokku saad panna nelja vägeva õhusõiduki 9-tükilised pusled – Dusty, El Chupacabra ja Ishani juba ootavad sind, sest pusletada on mõnus!
Tooteinfo
Tootekood R0208491
Aasta 2013
Kirjastus Egmont Estonia
Köide kõva
Lehekülgi 10
EAN 9789949166831
Ümbris ei
Keel eesti
Teema päris pisikestele, laste tegevusraamatud

Kas kõik raamatud on kohe saadaval?

Uued raamatud - suur osa on laos olemas (seisukord>uus), aga suur osa on ka tellimisel (seisukord > uus tellimisel). Tellimisel raamatud saabuvad lattu enamasti 1-2-3 päeva jooksul. 

Kasutatud raamatud (seisukord > väga hea, hea, rahuldav) on kõik kohe laos või poes olemas.


Mis siis teha, kui minu otsitud raamat on läbi müüdud?

Leia otsitav raamat täppisotsinguga siit.
Saada oma soov info@raamatukoi.ee. Me salvestame selle ja anname teada, kui raamatu
leiame. Vahel leiame kiiresti, vahel kulub aastaid. On raamatuid, mille järjekorras on mitu inimest. 


Kuidas raamatud kätte saab?

Saadame raamatuid kõigisse pakikappidesse ja kulleriga otse tellija aadressile. Raamatuile saab ka ise kauplustesse järele tulla: Harju tn 1 Tallinnas või Lossi tn 28 Viljandis. Soome, Lätti ja Leetu saadame raamatuid nii pakikappidesse kui tavapostiga, mujale maailmas samuti tavapostiga. Loe lähemalt siit.


Millises seisukorras on kasutatud raamatud?

Iga kasutatud raamatu eksemplari juures on märgitud seisukord: väga hea, hea, rahuldav, halb ja vajadust mööda ka täpsustus. Loe lähemalt siit.