Loomad

Kleepsuraamat

20-leheküljeline pehmes köites raamat

Sinisukk 2011


Loomad õpetavad lastele empaatiavõimet, aga alati ei saa päris enda koju koera või kassi võtta. Sellepärast peabki kodus olema hästi palju loomaraamatuid. Kusjuures kleepsuraamatus loomi oma kohale tõstes on ju nii nagu hoolitseks nende eest päriselt!
Toode on läbi müüdud
Ainult %1 järel
Loomad õpetavad lastele empaatiavõimet, aga alati ei saa päris enda koju koera või kassi võtta. Sellepärast peabki kodus olema hästi palju loomaraamatuid. Kusjuures kleepsuraamatus loomi oma kohale tõstes on ju nii nagu hoolitseks nende eest päriselt!
Tooteinfo
Tootekood R0203041
Aasta 2011
Kirjastus Sinisukk
Köide pehme
Lehekülgi 20
EAN 9789949148424
Ümbris ei
Keel eesti
Teema päris pisikestele

Kas kõik raamatud on kohe saadaval?

Uued raamatud - suur osa on laos olemas (seisukord>uus), aga suur osa on ka tellimisel (seisukord > uus tellimisel). Tellimisel raamatud saabuvad lattu enamasti 1-2-3 päeva jooksul. 

Kasutatud raamatud (seisukord > väga hea, hea, rahuldav) on kõik kohe laos või poes olemas.


Mis siis teha, kui minu otsitud raamat on läbi müüdud?

Leia otsitav raamat täppisotsinguga siit.
Saada oma soov info@raamatukoi.ee. Me salvestame selle ja anname teada, kui raamatu
leiame. Vahel leiame kiiresti, vahel kulub aastaid. On raamatuid, mille järjekorras on mitu inimest. 


Kuidas raamatud kätte saab?

Saadame raamatuid kõigisse pakikappidesse ja kulleriga otse tellija aadressile. Raamatuile saab ka ise kauplustesse järele tulla: Harju tn 1 Tallinnas või Lossi tn 28 Viljandis. Soome, Lätti ja Leetu saadame raamatuid nii pakikappidesse kui tavapostiga, mujale maailmas samuti tavapostiga. Loe lähemalt siit.


Millises seisukorras on kasutatud raamatud?

Iga kasutatud raamatu eksemplari juures on märgitud seisukord: väga hea, hea, rahuldav, halb ja vajadust mööda ka täpsustus. Loe lähemalt siit.