The store will not work correctly when cookies are disabled.
Raamatukoi kasutab küpsiseid, et tagada e-poe toimimine, pakkuda paremat kasutajamugavust, mõõta e-poe külastatavust ning kuvada teile personaalseid pakkumisi ja reklaame. Klõpsates 'Nõustun', annate oma nõusoleku vajalike ja valikuliste küpsiste kasutamiseks.
Uued raamatud - suur osa on laos olemas (seisukord>uus), aga suur osa on ka tellimisel (seisukord > uus tellimisel). Tellimisel raamatud saabuvad lattu enamasti 1-2-3 päeva jooksul.
Kasutatud raamatud (seisukord > väga hea, hea, rahuldav) on kõik kohe laos või poes olemas.
Mis siis teha, kui minu otsitud raamat on läbi müüdud?
Leia otsitav raamat täppisotsinguga siit. Saada oma soov info@raamatukoi.ee. Me salvestame selle ja anname teada, kui raamatu leiame. Vahel leiame kiiresti, vahel kulub aastaid. On raamatuid, mille järjekorras on mitu inimest.
Kuidas raamatud kätte saab?
Saadame raamatuid kõigisse pakikappidesse ja kulleriga otse tellija aadressile. Raamatuile saab ka ise kauplustesse järele tulla: Harju tn 1 Tallinnas või Lossi tn 28 Viljandis. Soome, Lätti ja Leetu saadame raamatuid nii pakikappidesse kui tavapostiga, mujale maailmas samuti tavapostiga. Loe lähemalt siit.
Millises seisukorras on kasutatud raamatud?
Iga kasutatud raamatu eksemplari juures on märgitud seisukord: väga hea, hea, rahuldav, halb ja vajadust mööda ka täpsustus. Loe lähemalt siit.
product
https://raamatukoi.ee/sajandi-suurimad-pigilinnud58930Sajandi suurimad pigilinnudhttps://raamatukoi.ee/media/catalog/product/s/a/sajandi-suurimad-pigilinnud.jpg33EURInStock/elulood ja mälestused/maailm361234Miks peetakse pigilindudeks inimesteks, kellel ei ole elus vedanud paljusid andekaid leiutajaid, avastajaid, muusikuid ja kunstnikke, olgu või <li>hiigeleduka McDonaldsi kiirsöögikoha rajajaid <li>maailmakuulsa Kalašnikovi automaadi leiutajat <li>kardetud hävituslennuki Mig konstrueerijat <li>igas kodus kasutatava teepakikese esmavalmistajat <li>populaarsete rulluiskude valmistajat <li>üldtuntud Nike´i logo kujundajat <li>ansambli Spice Girls hüljanud talendikat poplauljat <li>jne, jne, jne??? <br>Vastus peitub selles põnevas raamatus. Miks peetakse pigilindudeks inimesteks, kellel ei ole elus vedanud paljusid andekaid leiutajaid, avastajaid, muusikuid ja kunstnikke, olgu või <li>hiigeleduka McDonaldsi kiirsöögikoha rajajaid <li>maailmakuulsa Kalašnikovi automaadi leiutajat <li>kardetud hävituslennuki Mig konstrueerijat <li>igas kodus kasutatava teepakikese esmavalmistajat <li>populaarsete rulluiskude valmistajat <li>üldtuntud Nike´i logo kujundajat <li>ansambli Spice Girls hüljanud talendikat poplauljat <li>jne, jne, jne??? <br>Vastus peitub selles põnevas raamatus.