Raamatukoi
Tõde ja õigus
Elektrimaterjalid - Nikolai Drozdov, Nikolai Nikulin (Eesti Riiklik Kirjastus, 1963). Minimalistlik rohekashalli ühtlase taustaga kaas, millel on lihtsad horisontaalsed dekoratiivsed jooned pealkirja all. Kujundus on tagasihoidlik ja funktsionaalne, tüüpiline nõukogude perioodi tehniline kirjandus.
Raamatus on vaadeldud elektrotehnilistes ehk elektrimaterjalides (elektrijuhtides, pooljuhtides ja dielektrikutes) esinevaid elektrilisi nähtusi. Sellest lähtudes määratakse kindlaks elektrimaterjalide põhiomadused ja neid iseloomustavad suurused. Kirjeldatakse dielektrikute elektriliste, mehhaaniliste ja füüsikalis-keemiliste omaduste määramise meetodeid. Suurt tähelepanu on pööratud elektro- ja raadiotehnikas laialdaselt kasutatavatele uutele materjalidele: kõrgmolekulaarsetele ja keraamilistele sünteetilistele dielektrikutele, samuti aga ka pooljuhtidele ning magnetmaterjalidele.
Raamat on mõeldud õpikuks tööstus- ja tehnilistele koolidele.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Saadaval kasutatud eksemplar (seisukord: hea), hind 8,00 €. Tellimusele saab tasuta järele tulla Raamatukoi poodi Tallinnas (Harju 1). Saadame ka Omniva (2,20 €) ja SmartPosti (2,40 €) pakiautomaatidesse ning kulleriga (4,90 €). Omniva pakiteenusega saadame üle kogu maailma. Tarne ja kättesaamine

Detailid

Aasta
1963
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
260
Tõlkija
Feliks Oorn
Kaanekujundaja
R. Kangert
Mõõdud
220 × 155 mm
Kaal
310 g
Artikkel
R0126055
Märksõnad
dielektrikud, elekter, elektrijuhid, elektrimaterjalid, elektriseadmed, elektriseadmed,, elektrotehnika, pooljuhid