Raamatukoi
Tõde ja õigus

Haldjatolm ja võlumuna päästmine

Gail Carson Levine · Egmont Estonia · 2005

Haldjatolm ja võlumuna päästmine - Gail Carson Levine (Egmont Estonia, 2005). Pastelsetes rohelistes ja beežides toonides illustratsioon, millel kujutatakse suurt valget lindu pesas munaga ning tema ümber väikseid haldjaolendeid — üks istub pesa serval, teine seisab all. Pehme ja unenäoline kunstistiil loob muinasjutulise õhkkonna.
Prilla, uus haldjas, kes saabub Eikunagimaale, on niivõrd veider, et koguni Eigunagimaa ise pole kindel, kas teda Haldjaorgu lubada.
Üldkokkuvõttes ta käitub kohmardlikumalt kui ühele enesest lugupidavale eikunagihaldjale kohane. Asja teeb veelgi halvemaks see, et Prilla ei tea, mis taid tal on – või kas tal üldse on mingit taidu. Ematuvi, kõige targem olend Eikunagimaal, usub, et Prillal siiski on taid, aga isegi tema pole päris kindel.
Isekas haldjas, kapten Konks, peenutsevad merineitsid, metsik kuldkull ja kuri lohe Kito põimuvad painajalikuks seguks, mis paneb proovile Ematuvi tarkuse, Tinnu julguse ja Prilla südikuse. Isegi põhimaal elavad kohmardlapsed – ja isegi lugejad, kus nad ka viibiks – mängivad Eikunagimaa saatuse üle otsustamisel olulist rolli.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

ISBN
9985536908
Aasta
2005
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
190
EAN
9789985536902
Tõlkija
Tiina Aug
Illustraator
David Christiana
Mõõdud
255 × 200 mm
Kaal
740 g
Artikkel
R0024706
Märksõnad
ameerika, Eigunagimaa, Haldjaorg, haldjaraamatud, kapten Konks, lastekirjandus, lasteraamatud, muinasjutud, prilla