Raamatukoi
Tõde ja õigus

Joon haljast valgust nagu vett

Enn Lillemets · Eesti Keele Sihtasutus · 2016

Joon haljast valgust nagu vett - Enn Lillemets (Eesti Keele Sihtasutus, 2016). Tumerohelisel-sinakashallikal taustal langeb ülevalt alla valgetest mullidest või tilkadest moodustunud abstraktne kujund, mis meenutab vee- või valgusvoolu.

Teine kogu luulet 1993–2015

Tartu ei ole küll maailma naba ega isegi mitte kõht, aga siia mahub nii mõndagi. Vaimseid seoseid jagub rohkem, kui taipad vastu võtta. Kui aga vaimsed seosed ja eluline ollus päris segi lähevad, siis tulevad sõlmed sisse ning arusaamad ja sõnad jooksevad umbsõlme. Siis annab harutada, kus lõpeb ürgorg või kust algab kindel kants. Enn Lillemets on sündinud 1958. aastal Tartus.

Esimene luulekogu [673] ilmus 1994. aastal, «Ilmamaa» kirjastusel Tartus. Viimased viisteist aastat on autor elanud vabakutselise näitleja ja kultuuriloolasena.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Alapealkiri
Teine kogu luulet 1993–2015
Aasta
2016
Keel
eesti
Köide
Pehme kaas
Lehekülgi
56
EAN
9789985796665
Kujundaja
Merle Moorlat
Mõõdud
190 × 117 mm
Kaal
70 g
Artikkel
R0216318
Märksõnad
eesti luule