Raamatukoi
Tõde ja õigus

Kuidas kultuuritegelased lahkuvad

Andres Pulver · Tänapäev · 2019

Kuidas kultuuritegelased lahkuvad - Andres Pulver (Tänapäev, 2019). Hämaras kalmistul põlevad küünlad hauakividel, luues sooja ja melanhoolse õhkkonna. Foto on tehtud õhtuses või öises valguses, kus küünlaleegid moodustavad piduliku, kuid leinava maastiku.
See raamat on väike teejuht eesti kultuuri kalmistul. Inimestel, kellest siin juttu, on igal juhul midagi öelda. Kasvõi seda, kuidas elada nii, et sind mäletataks. Või kuidas mitte oma elu elada. Kalmistule jõuame ükskord kõik. Või lendame tuhana tuulde, merre, järve, jõkke.

Surmale pole vaja kogu aeg mõelda ja surma pole vaja karta. «Kes kardab surma, sureb iga kord, kui ta sellele mõtleb,» on kirjutanud kunagine Poola kuningas Stanislaw Leszczynski.

Sajakonna inimese lugudele on lisatud pilt nende hauast ja juhatus selle külastamiseks.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Aasta
2019
Kirjastus
Tänapäev
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
330
EAN
9789949856329
Kujundaja
Villu Koskaru
Mõõdud
205 × 150 mm
Kaal
550 g
Artikkel
R0282387