Raamatukoi
Tõde ja õigus

Lauluga ristitud

Marie Under · Tänapäev · 2012

Lauluga ristitud - Marie Under (Tänapäev, 2012). Ühtlaselt oranž reljeefne kaas keeruliste lillornamendi mustritega, mille keskel paikneb kontrastne punakasroosa spiraaljas ringikujuline element.
Kui noore Underi luulemaailm on täiesti minakeskne, küllastatud armastusest ja looduselamustest, siis tema ajaluule raskuskese on elu igavestel küsimustel. Oma loometee jooksul tõusis Under eesti luule tingimusteta imetletavaks suurkujuks. Ta luule keskpunktis on inimene oma õnneotsingute, rõõmude ja kannatustega; sisemaailmas ja sellest väljaspool toimuv pälvivad ühevõrra hoolivat tähelepanu.

Karl Muru koostatud ja tema saatesõnaga varustatud kogumikus on kõik Underi olulisemad luulekogud. Seekordne väljaanne on esmakordselt aastal 2006 ilmunud kogumiku uues kujunduses kordustrükk.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele

Detailid

Aasta
2012
Kirjastus
Tänapäev
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
640
Koostaja
Karl Muru
Mõõdud
242 × 162 mm
Kaal
1.20 kg
Artikkel
R0205525