R0283298Meite Muhu mustridhttps://raamatukoi.ee/raamat/meite-muhu-mustrid-uiem-t%C3%A4iendet-roamathttps://raamatukoi.ee/covers/R0283298-lg.webp50.00EURInStockAnu Kabur, Mai Meriste, Anu PinkeestiKõva kaas
Meite Muhu mustrid
Anu Kabur, Mai Meriste, Anu Pink · Saara Kirjastus · 2019
Muhu käsitööd võib õigusega pidada üheks kirkamaks peatükiks Eesti rahvakunsti varasalves. Läbi aegade on sellel kadakasel maalapil olnud tüdrukuid ja naisi, kes on kudunud uskumatult peenekoelisi kindaid ja sukki, armastanud pööraseid värvilahendusi, tikitud lilleilu ja üsna teravkeelset huumorit.
Raamatust leiate vastused Muhu rõivaste, kaunistuste ja tekstiilide valmistamise ja kandmise juures tähtsaks osutunud põhimõtete kohta ning terve kuhja väärtuslikke õpetusi ja mustreid nii kudumiseks, heegeldamiseks kui ka tikkimiseks.
Paljude käsitöö- ja kunstisõprade rõõmuks on nüüd taas müügil Muhu mustrite raamat, milles oleme teinud lausa 32 lehekülje jagu uuendusi kaunite fotode ja uute mustrite näol.