Raamatukoi
Tõde ja õigus

Minu koer armastab džässi

Marina Moskvina · Tänapäev · 2017

Minu koer armastab džässi - Marina Moskvina (Tänapäev, 2017). Joonistuslikul kaanel kujutatud suur, lohmakas koer sinakasroheliste ja punakaspruunide toonidega, käpp õhku tõstetud nagu tantsimisel. Illustratsioon on tehtud mustjoonelises, kergelt räbalamas stiilis valge tausta peal.

Uskumatud lood lastele ja täiskasvanutele

Ma armastan esimese septembri hommikut. Kui kooliaeg on jälle käes.

Ema ja isa külvavad mu alati kinkidega üle. Seekord ostsid nad mulle taskulambi ja andsid selle ka pidulikult kätte. Ise ütlesid, et õppimine on valgus! Isa kinkis mulle ka noore lukksepa tööriistakomplekti ja ütles sihukese sõnakõlksu, et töö tegi ahvist inimese. Veel ostis isa mulle vinge Schwarzeneggeri, tema portree, kus tal on üks silm pungis.

«Ebajumalad on ebajumalad,» ütles isa, «neid tuleb ikka moosida.»

Marina Moskvina on vene ajakirjanik ja kirjanik. Ta on töötanud raadios, teinud dokumentaalfilme ning kirjutanud multifilmide stsenaariume. Ta on kirjutanud raamatuid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Eesti keeles on varem ilmunud „Kuuromaan“ ning „Mis juhtus krokodilliga?“ (mõlemad 2014).
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Alapealkiri
Uskumatud lood lastele ja täiskasvanutele
Aasta
2017
Kirjastus
Tänapäev
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
168
EAN
9789949851553
Tõlkija
Toomas Kall
Illustraator
Ülo Pikkov
Kujundaja
Jan Garshnek
Mõõdud
222 × 150 mm
Kaal
420 g
Artikkel
R0273558
Märksõnad
vene, vene lastekirjandus