Raamatukoi
Tõde ja õigus

Need, kes keset mererohtu

Wilbur Smith · Ajakirjade Kirjastus · 2012

Need, kes keset mererohtu - Wilbur Smith (Ajakirjade Kirjastus, 2012). Tume, dramaatiline kaanekujundus punakasmustate toonidega, mis loob pingelise atmosfääri. Keskel paikneb sihiku sümbol, taustal on vihjed tormisele merele või taevale.
Hazel Bannock on maailma ühe suurima naftatootja Bannock Oil Corporationi pärija. Somaalia piraadid kaaperdavad India ookeanil tema jahi Armunud Delfiin, röövivad ta 19-aastase tütre Cayla ja nõuavad 20 miljardit dollarit lunaraha. Saanud hirmuäratavaid tõendeid Cayla piinamise kohta, palub Hazel abi turvafirma omanikult Hector Crossilt ja nad võtavad õigusemõistmise enda kätte.

Paljude menukite autor Wilbur Smith on peaaegu viiskümmend aastat pakkunud lugejatele põnevust romaanidega, mille tegevus toimub kõikvõimalikel ajajärkudel. «Keset mereohtu» pajatab XXI sajandi julmast ja halastamatust piraatlusest.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Aasta
2012
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
366
EAN
9789949502516
Artikkel
R0205542