Raamatukoi
Tõde ja õigus

Need, kes läbi põrusid

Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt · Helios · 2017

Need, kes läbi põrusid - Hans Rosenfeldt, Michael Hjorth (Helios, 2017). Fotorealistlik kaanekujundus, millel domineerib hall-sinine toon ning kujutatakse matkaauto (karavani) parkimist kõrvalises mägimaastikus. Taustal on nõlvak ja pilves taevas, millele on peale ladestatud läbipaistvad tehnilised joonised ja numbrid.
Ulricehamnis leitakse ühest suveks suletud koolimajast tapetuna tuntud tõsieluseriaalis osalenu, keda on poltpüstolist pähe tulistatud. Ta on tooli külge kinni seotud, pandud istuma nägu nurga poole ja tobumüts peas. Tema seljale on klambritega kinnitatud test. Ilmselt pole tapetu osanud kuigi paljudele küsimustele vastata.

Tegutsemisviis on väga sarnane nädal varem Helsingborgis toimunud mõrvaga ja appi kutsutakse mõrvajuurdluse osakond. Kõik viitab sellele, et tegemist on osava ja kavakindlalt tegutseva mõrvariga, kes ei plaani enne järele jätta, kui on oma sõnumi edasi andnud. Millegagi, mis lõpuks kogu mõrvajuurdluse osakonna eksistentsi ohtu seab.

«Need, kes läbi põrusid» on Sebastian Bergmanist ja tema mõrvajuurdluse osakonna kolleegidest rääkiva sarja viies raamat.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Aasta
2017
Kirjastus
Helios
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
376
EAN
9789949610242
Mõõdud
210 × 148 mm
Artikkel
R0275313