Raamatukoi
Tõde ja õigus

Projekt Victoria

August Mälk · Eesti Kirjanike Kooperatiiv · 1978

Projekt Victoria - August Mälk (Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1978). Graafilise kujundusega kaas rohelisel taustal, millel on geomeetrilised kolmnurksed kujundid valges ja lillades toonides. Minimalistlik 1970–80ndate stiil abstraktsete laineliste mustritega.

Kuus lugu tuntu ja tundmatu vahemailt

Mälgu kuus uut lugu on teist laadi kui autori senine rikkalik toodang. Lähenedes science fictioni kujutlusviisile on see mõneti uus žanr meie kirjanduses. Igapäevase elu plaanilt realistlikult vaadelduna algavad, arenevad need aga visionäärsete, sageli tuleviku elu sündmustegi kujutamiseni. Oma uudsuse ning erakordsuse juures on need jutud sündmustikult kohati väga põnevad, mälgulikult esitatud, rikkaliku sõnavaraga, plastiliselt kujutatud ja peaksid kindlasti andma lugejale põhjust neis avaldatu üle ka lähemalt järele mõtlemiseks ja seisukoha võtmiseks.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Alapealkiri
Kuus lugu tuntu ja tundmatu vahemailt
Aasta
1978
Keel
eesti
Köide
Pehme kaas
Lehekülgi
240
Mõõdud
190 × 130 mm
Kaal
250 g
Artikkel
R0275822
Märksõnad
eesti ilukirjandus, eesti jutud, eesti jutustused, eesti kirjandus, eesti pagulaskirjandus, eesti põnevusjutud, väliseesti jutustused, väliseesti kirjandus