Raamatukoi
Tõde ja õigus

Täidisega pannkoogid ja krepid

Sabine Fabke · Sinisukk · 2000

Täidisega pannkoogid ja krepid - Sabine Fabke (Sinisukk, 2000). Helesinisel taustal on fotorealistlik pilt täidetud kreebist, mis on kaunistatud punaste marjadega ja rohelise ürdiga valgel taldrikul.
Täidisega, kokkumurtud ja kihilised pannkoogid maitsevad alati hästi. Võimalused on siin piiramatud: pannkoogifanaatikud söövad oma maiusrooga juba hommikueineks või lõunaooteks. Lapsed armastavad süüa neid ka lõunasöögiks või magustoiduks. Pannkoogid sobivad suurepäraselt ka pärastlõunase kohvi kõrvale.
Täidisega pannkookide valmistamine on suhteliselt vähe aega nõudev töö. Raamatus toodud retseptid on arvestatud neljale inimesele, kui kirjas ei ole teisiti.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

ISBN
9985732170
Aasta
2000
Kirjastus
Sinisukk
Keel
eesti
Köide
Pehme kaas
Lehekülgi
64
EAN
9789985732175
Tõlkija
Eve Paikre
Mõõdud
202 × 140 mm
Kaal
120 g
Artikkel
R0003852
Märksõnad
kokaraamatud, pannkoogid, retseptid, toiduretseptid