Raamatukoi
Tõde ja õigus

Armastus, vabadus, üksindus

Osho · Pilgrim · 2008

Armastus, vabadus, üksindus -  Osho (Pilgrim, 2008). Oranž kaanekujundus kahe omavahel põimunud lilla ringiga, mis moodustavad elegantse geomeetrilise mustri ning raamivad teksti minimalistlikus ja selges stiilis.

Suhete kōan

Osho (11.12.1931 – 19.1.1990) õpetused trotsivad kategoriseerimist, kattes kõiki eluvaldkondi alates üksikisiku elumõtteotsinguist kuni tänapäeva ühiskonna ees seisvate kõige põletavamate sotsiaalsete ning poliitiliste teemadeni välja. Ta ei kirjutanud raamatuid – tema raamatud on kolmekümne viie aasta jooksul paljurahvuselisele kuulajaskonnale peetud improviseeritud loengute-vestluste lindistuste ja videosalvestuste ümberkirjutised.

Londoni Sunday Times on valinud Osho oma nimekirja «1000 XX sajandi tegijat».
Ameerika kirjanik Tom Robbins ütleb, et tegemist on «kõige ohtlikuma mehega pärast Jeesus Kristust».
Oma töö kohta on Osho ise öelnud, et ta aitab luua tingimusi uut tüüpi inimolevuse sünniks. Ta on sageli seda uut tüüpi inimest nimetanud kui «Buddha Zorbas», kes on võimeline nautima maiseid rõõme nagu kreeklane Zorbas ja vaikset pühadust nagu Buddha Gautama.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele

Detailid

Alapealkiri
Suhete kōan
Autor
Osho
Aasta
2008
Kirjastus
Pilgrim
Keel
eesti
Köide
Pehme kaas
Lehekülgi
282
EAN
9789985988220
Tõlkija
Kai Kits
Kujundaja
Ivi Piibeleht
Mõõdud
226 × 155 mm
Kaal
370 g
Artikkel
R0164938
Märksõnad
armastus, emotsioonid, filosoofilised aspektid, paarisuhted, suhtlemispsühholoogia, vabadus, üksildus