Raamatukoi
Tõde ja õigus

Lollid valged mehed

Michael Moore · Tänapäev · 2004

Lollid valged mehed - Michael Moore (Tänapäev, 2004). Kaanel on mehe foto, kes kannab nokamütsi ja hoiab käes väikest Ameerika lippu, vaadates kaamerasse tõsise ilmega. Taust on hele ja kujundus minimalistlik, rõhutades portreefotot.

... ja teisi haledaid õigustusi olukorrale riigis

Michael Moore on ameeriklane, kirjanik, režissöör ja valija.
Moore sai üle maailma kuulsaks 2003. aastal, kui tema film «Bowling for Columbine» võitis Oscari parima dokumentaalfilmi kategoorias. Auhinda vastu võttes sarjas Moore USA valitsust nii põhjalikult, et see kõne jõudis enamiku maailma riikide uudistesse.
«Lollid valged mehed» on Michael Moore_i kõige tuntum raamat. See on lõbus, irooniline ning kohati ka nukker kirjeldus elust tänapäeva Ameerikas. Juttu tehakse kõigil võimalikel teemadel, alates toidust ja keskkonnast, lõpetades relvamüügi ja muusikaga.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Alapealkiri
... ja teisi haledaid õigustusi olukorrale riigis
ISBN
9985622138
Aasta
2004
Kirjastus
Tänapäev
Keel
eesti
Köide
Pehme kaas
Lehekülgi
272
Kujundaja
Andres Tali
Mõõdud
215 × 145 mm
Kaal
340 g
Artikkel
R0017514
Märksõnad
ameerika ühendriigid, eluolu, huumor, ilukirjandus, poliitika