Raamatukoi
Tõde ja õigus

Minugi tee ei ole veel lõppenud

Karl Ristikivi · Eesti Kultuurifond · 1989

Minugi tee ei ole veel lõppenud - Karl Ristikivi (Eesti Kultuurifond, 1989). Minimalistlik valge kaas musta graafikalise illustratsiooniga, mis kujutab teravate, nõelalike joontega abstraktset inimfiguuri või varju. Joonistuse stiil on ekspressiivne ja süngelt dekoratiivne.

Valimik Karl Ristikivi aforisme, paradokse, tähendamissõnu

Väljaandesse on valitud aforisme, paradokse ja tähendamissõnu Karl Ristikivi (1912-1977) üheksast teosest, mis on kirjutatud aastatel 1953-1968: «Hingede öö», «Põlev lipp», «Viimne linn», «Surma ratsanikud», «Imede saar», «Mõrsjalinik», «Rõõmulaul», «Nõiduse õpilane» ning «Sigtuna väravad».

Oh, musta on kerge valgeks muuta - teisiti pole üldse võimalik riiki valitseda.

###

Oma tegusid saab inimene ise seada, mitte aga seda muuta, mis ta on.

###

Aga kui sageli juhtub, et te jätate oma tarkuse lambi tühja tuba valgustama ega võta seda kaasa igapäevase elu ja töö juurde!
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Alapealkiri
Valimik Karl Ristikivi aforisme, paradokse, tähendamissõnu
Aasta
1989
Keel
eesti
Köide
Pehme kaas
Lehekülgi
39
Koostaja
Reet Neithal
Illustraator
Andrus Rõuk
Mõõdud
195 × 145 mm
Kaal
60 g
Artikkel
R0049536
Märksõnad
aforismid, eesti, ilukirjandus, mõistujutud, mõtteterad, pagulaskirjandus, tähendamissõnad, väliseesti kirjandus