Raamatukoi
Tõde ja õigus

Unenäovargad

Maggie Stiefvater · Tänapäev · 2014

Unenäovargad - Maggie Stiefvater (Tänapäev, 2014). Tume, atmosfäärne kaanekujundus, kus siluettkujul noorukil põlevad käed sinakasroosa valgusega ning tema ümber lendavad mustad varesed või ronkad.

Cabeswateri kroonikad

Ronanil on saladus: ta oskab unenägudest asju kaasa võtta. Ja mõnikord ei ole ta ainus, kes neid asju ihaldab. Ronan on üks kaarnapoistest – sõpradest, peaaegu vendadest, kes otsivad surnud müütilist kuningat nimega Glendower.

Kuningas peaks olema peidetud nende kodulinna Henrietta läheduses asuvatesse mägedesse. Glendowerini viiv rada on pikka aega kulgenud hoovusena linna all, kuid nüüd hakkab see pinnale kerkima, muutes enda teel kõike – just nagu Ronani saladuski.

«Unenäovargad» on raamatu «Kaarnapoisid» järg, sarja «Cabeswateri kroonikad» teine osa.
Pakiautomaati 1–2 p Tule ise järele*Hinnad kehtivad veebipoest ostmisel; kauplustes võivad hinnad erineda

Detailid

Alapealkiri
Cabeswateri kroonikad
Aasta
2014
Kirjastus
Tänapäev
Keel
eesti
Köide
Kõva kaas
Lehekülgi
447
EAN
9789949276097
Artikkel
R0211731